5/5 - (6 votes)

Wypadki to często bardzo traumatyczne wydarzenia, na skutek których dochodzi do utraty zdrowia, a nawet życia. Koszty leczenia oraz eliminacji szkód konieczne do poniesienia w takiej sytuacji nierzadko przekraczają możliwości finansowe poszkodowanych i ich bliskich, dlatego ubiegają się oni o odszkodowanie z OC sprawy wypadku.

Niestety, zdarza się, że uzyskanie należnych środków nie jest łatwe lub kwota zostaje zaniżona – w takich sytuacjach nasza kancelaria od odszkodowań komunikacyjnych w Warszawie służy Państwu kompleksową pomocą.

Odszkodowania komunikacyjne Warszawa

Odszkodowania za wypadek w Warszawie przysługują wszystkim poszkodowanym, którzy w wyniku zdarzenia doznali uszczerbku na zdrowiu lub szkody na mieniu. W takiej sytuacji wypłata należnych świadczeń następuje z OC sprawcy, które jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Jeżeli jednak kierowca nie posiada wspomnianej polisy, poszkodowany otrzymuje odszkodowanie z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Nierzadko zdarza się jednak tak, że ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowań komunikacyjnych w Warszawie lub zaniża ich kwotę. To sprawia, że poszkodowani znajdują się w bardzo trudnej sytuacji, w której nie są w stanie pokryć na przykład kosztów leczenia. Nasza kancelaria pomaga uzyskać adekwatną do doznanej szkody kwotę, nawet jeśli wcześniejsze starania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Kto może ubiegać się o odszkodowania powypadkowe? Warszawa

O odszkodowania powypadkowe w Warszawie może się ubiegać każdy, kto został poszkodowany w wyniku wypadku komunikacyjnego, a także bliscy osoby, która zmarła na jego skutek. Choć zaleca się zgłosić doznaną szkodę jak najszybciej, kodeks cywilny przewiduje na to 3 lata. Wyjątkiem są wypadki będące przestępstwami, w przypadku których poszkodowany może wystąpić o odszkodowanie powypadkowe (Warszawa) nawet po 20 latach od daty zdarzenia.

Jakie szkody rekompensują odszkodowania za wypadek? Warszawa

Osoby poszkodowane mogą ubiegać się o odszkodowania komunikacyjne w Warszawie w przypadku takich doznanych szkód, jak między innymi koszty leczenia i rehabilitacji, zakup leków oraz akcesoriów rehabilitacyjnych, transport do placówek medycznych, opieka, naprawa pojazdu czy utrata dochodów.

Bliscy zmarłej w wypadku osoby otrzymują natomiast rekompensatę za straty materialne związane z zaistniałą sytuacją – na przykład w związku z pogorszeniem się sytuacji materialnej rodziny.

Odszkodowania komunikacyjne Warszawa – jak działamy?

Nasza kancelaria świadczy kompleksową pomoc w zakresie pozyskiwania odszkodowań powypadkowych w Warszawie. Pomagamy także w sytuacji, gdy poszkodowany próbował już dochodzić swoich praw, jednak podejmowane działania nie przyniosły oczekiwanych skutków. Udzielamy wsparcia również osobom, które chcą uzyskać świadczenie po upływie kilku lat od zdarzenia oraz nie wiedzą, kto był jego sprawcą.

Pośredniczymy w kontaktach ze służbami i instytucjami, pomagamy w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, dokładnie analizujemy sytuację poszkodowanego oraz dokładamy wszelkich starań, by wypracować optymalne dla niego rozwiązanie. Świadczone przez nas doradztwo w zakresie odszkodowań za wypadek w Warszawie jest oparte na faktach, rzetelnej wiedzy prawniczej, a także doświadczeniu – zawsze otwarcie informujemy klientów, na jaką kwotę świadczenia mogą realnie liczyć.

Specjaliści od odszkodowań powypadkowych Warszawa – kim jesteśmy?

Z naszego wsparcia w pozyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych w Warszawie skorzystały już setki klientów. Zgromadzone przez nas doświadczenie zostało docenione poprzez przyznanie takich nagród jak Laur Zaufania czy Orły Prawa 2021. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, dążąc do znalezienia rozwiązania, które będzie satysfakcjonujące dla klienta.

Zdajemy sobie sprawę, jak poważne skutki mogą nieść za sobą wypadki komunikacyjne. Dlatego wykazujemy się dużym zrozumieniem wobec klienta, rzetelnością i wytrwałością w pozyskiwaniu dla niego należnych odszkodowań za wypadek w Warszawie.

Odszkodowania za wypadek – serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!